.

.

New
ДОЛГО се СПРАВИ со АЛАТКА КУКА (Пакет 10) од Јужниот дел на Империал

ДОЛГО се СПРАВИ со АЛАТКА КУКА (Пакет 10) од Јужниот дел на Империал

DEN 2234.16

Количина на стоки
Достапно

10 по пакет. 3" x 10" (W x D).Поцинкуван.Имајте на мало ѕид простор организира со овие алатка куки.Тешки-должност закачалки се дизајнира за да се прикаже shovels, метли и други долго постапува tools.Овие алатка куките се мора да се има за секој хардвер и дома продавница.На специјалност закачалки работа со двете pegboard и slatwall.Овие долго постапува алатка куки функција на 4-prong задната плоча за дополнителна сила.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат