.

.

New
Countertop Сапун Пумпа Фармацевт Caddy 304 од не ' Рѓосувачки Челик М Anual Сапун Фармацевт Сапун Фармацевт Хотел Бања Кујнски Ѕид-монтирани H И S Anitizer Шише Туш Шише Иновативни С

Countertop Сапун Пумпа Фармацевт Caddy 304 од не ' Рѓосувачки Челик М Anual Сапун Фармацевт Сапун Фармацевт

DEN 1321.92

Количина на стоки
Достапно

Сапун фармацевт рака sanitizer шише presser ѕид-монтирани хотел хотел туш гел, пена шише.Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, издржливи.Погоден за сите видови на ситуации, модерна и едноставна, убава на изглед, елегантен и практичен.Стилски Бања Сапун Фармацевт Одлична За Сапун, Лосион, Тело Измијте итн.Материјалот е дебел и со рака се чувствува добро.На задебелена и се проширува основата е погусто и посилни.Идеален За Рака Сапун, Течен Сапун, Sanitizers,итн.Можете Да Го Користите Како Кујна Сапун Фармацевт Или Пополнете Го Со Лосион Како Стил И Практични Бања Сапун Dispenser Name : Сапун dispenser Shell материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Product тежина : 453g Size : 50*50*200mm Liquid излез : 0.8-1mlprompt11 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 не се вклучуваат предмети освен сапун фармацевт прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме understand4. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, благодарам you5 го Поздравуваме вашиот поделба и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат