.

.

New
100pcs 4x5 Мобилен 18650 Spacer Зрачи Школка Пластичен Држач за DIY Батеријата Пакет Заградата Батеријата Носителот ABS Пластика на КОМПЈУТЕР Материјал Широко Применливи Едно?

100pcs 4x5 Мобилен 18650 Spacer Зрачи Школка Пластичен Држач за DIY Батеријата Пакет Заградата Батеријата Носителот

DEN 784.80

Количина на стоки
Достапно

Професионален : Замена на традиционалните општи лепило со професионална батеријата носителот може да се донесе, погодно комбинација и посилна врска.DIY : DIY комбинација погоден за увоз на батерии.Удобен : Погодно батеријата одржување, што е најдобар избор за батеријата комбинација.Заштитна : 18650 е потребно поддршка за high-end батеријата комбинација, која може да издржи високи капка, висока јачина поддршка, лесно топлина дисипација, погодно комбинација, фиксна спецификација и слободни комбинација.Лесен за Инсталација : На картичка се наоѓа на работ, и секоја големина може да се поврзани заедно, тоа не треба да го поврзете друга опрема преку вибрации тест.Спецификација : Материјал : ABS пластика + PCAperture : 18.5 mm / 0.72 INColor : Black Combination : 4x5 battery Product големина : 80.8x101mm / 3.1x3.9in Net тежина : 2.0 KGPacking големина : 38x23.75x9.5cm / 14.96x9.353.74 inch Gross тежина : 2.85 KGPackage Including100 x пластични поддржува за литиум батерии.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат