.

.

New
MIRANG MS Вратот и Брадата Системот за Грижа на Г-NV-111НА Само Нега на Кожата Уред

MIRANG MS Вратот и Брадата Системот за Грижа на Г-NV-111НА Само Нега на Кожата Уред

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Управување со режимот за вратот, брадата V-line режим за администрација не виткајте, фацијална масажа на владата (со Controler).Electrorherapy, Вибрации Терапија, Боја Терапија(Infared Зраци).Полнење Напојување : DC 5.0~V 5.3, 500m A / Напојување : Li-ion 3.7 V, 1350m Ah.Големина : 106 x 58 mm, Controler 45 x 140 mm / Тежина : 182g, Controler 86g.Направени во Кореја.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат