.

.

New
Средување на косата Ножици Професионална Алатка за Професионална Коса Clippers Cordless Фризура Косата Тример Возрасни Губење на Машина за Сечење Форма Електрични Коса Cli

Средување на косата Ножици Професионална Алатка за Професионална Коса Clippers Cordless Фризура Косата Тример

DEN 7137.60

Количина на стоки
Достапно

Тешки-должност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ дизајн спречува случајно повреда на кожата.Cordless Коса Clippers,Прецизност мотор, ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободен од работа бучава со само околу 50 db, да им помогне на децата и бебињата чувствуваат комотно, не се плаши фризура било повеќе.3 чешли, различни сечење должина, 0.5 / 1 / 1.5 ММ позиционирање чешел може да се замени, а должината граница може слободно да се контролира.Т-облик легура акутна агол главата, безбедно и ефикасно се отстранува, без картичка.Рационализација ергономски дизајн, лесно да се одржи и да работат.Проектот Тип : Тример Сечилото Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Прецизно Сечење на Главата Напон : 100 V-240 V Моќност : 3 W се Применуваат за : Салон, Мажи, Деца, Бебиња Карактеристики : Ниско ниво на Бучава, се Користи Жичана Име : Ќелава Коса Clipper / Прецизност Вкупната Тежина : Околу 430g сечилото ширина : за 40mm млазницата : 1mm, 2mm, 3mm T легура остар агол машина главата, безбедно и ефикасно се отстранува, три чешли без картичка, различни сечење должина, 0.5 / 1 / 1.5 ММ, заменливи позиционирање чешел, контрола должина слободни должина е ниска Бучава и ниска децибели Погоден за babies Color : Кафеава и сребрен Материјал : ABS големина : 16 * 4.5 cm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат