.

.

New
Aivituvin Зајакот Hutch Bunny Кафез Затворен Отворено морско свинче Куќа со Длабоко Нема Истекување Повлече Послужавник,2 Приказна

Aivituvin Зајакот Hutch Bunny Кафез Затворен Отворено морско свинче Куќа со Длабоко Нема Истекување Повлече

DEN 4799.76

Количина на стоки
Достапно

★ Двојно-кат големо морско свинче кафез поврзете со рампа ,таканаречена врата да се одвои од горе downstairs, пространа и одвоен простор за 2-3 Bunnies и други мали домашни миленици. ★ Зајакот кафез на 4 тркала лесно да се движите.2 од нив се со сопирачки за да се поправи добро и задржи безбедно. ★ Зајакот hutch со 2 ПОДЛАБОКО отстранлив се повлече послужавник !НЕ ИЗЛЕГУВААТ ВО ЈАВНОСТА!Подобро подебели plasitc квалитет, лесен за чистење !. ★ Големи отвори водоотпорен асфалт покривот кафез за bunny со дрвени фидер. 4 предната врата за секоја насока лесно се фати. ★Speical Дизајн Latch, подобро метал квалитет, спречување на предатори.Производ големина : 47.2"L x 19.7"W x 41.3"H,одговара за 2-3 Bunnies и други мали домашни миленици.Секој детал на големината,ве молиме погледнете на сликата.Двоен-кат,горните и долните слоеви може да се одвои лесно со divider,пространа и одвоен простор за домашни миленици.Голем отворен водоотпорен асфалт покривот кафез за bunny ве направи лесно и се чисти.Голем отворен водоотпорен асфалт покривот кафез за bunny со дрвени фидер. 4 предната врата за секоја насока лесно се фати.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат