.

.

New
Klipsch 7.1 Цреша Систем со 2 RF-7 III Floorstanding Јазик, 1 РК-64 III Центар Говорник, 4 Klipsch RP-250S Опкружувачки Звучници, 1 Klipsch R-115SW Subwoofer

Klipsch 7.1 Цреша Систем со 2 RF-7 III Floorstanding Јазик, 1 РК-64 III Центар Говорник, 4 Klipsch RP-250S

DEN 4199.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Ќе добиете : 2 Klipsch Цреша RF-7 III Floorstanding Звучници + 1 РК-64 III Центар Звучник + 4 Klipsch RP-250 S Опкружувачки Звучници + 1 Klipsch R-115 SW Subwoofer.Klipsch Пакет - Klipsch 7.1 Цреша Систем.RF-7 III во која се Прикажуваат сите нови титаниум компресија возачот, 90x90 компресирани украсениот-гума Tractrix рог, редизајниран bifurcated кабинет, го дадат кошница Cerametallic woofers и завршил во премиум, мебел-одделение дрво дрво.Klipsch RF-7 Home Theater Пакет.Klipsch 7.1 Цреша Систем со 2 RF-7 III Floorstanding Јазик, 1 РК-64 III Центар Говорник, 4 Klipsch RP-250 S Опкружувачки Звучници, 1 Klipsch R-115 SW Subwoofer.Ќе добиете : 2 Klipsch Цреша RF-7 III Floorstanding Звучници + 1 РК-64 III Центар Звучник + 4 Klipsch RP-250 S Опкружувачки Звучници + 1 Klipsch R-115 SW Subwoofer Klipsch RF-7 III Floorstanding Говорник Кој сите нови титаниум компресија возачот, 90x90 компресирани украсениот-гума Tractrix рог, редизајниран bifurcated кабинет, го дадат кошница Cerametallic woofers и завршил во премиум, мебел-одделение дрво дрво - RF-7 III floorstanding говорник на шампионите легендарниот, висока-перформанси Klipsch звук.Klipsch РК-64 III Центар Говорникот Се легендарниот, висока-перформанси Klipsch звук со РК-64 III центар канал јазик.Се прикажуваат сите нови титаниум компресија возачот, 90x90 компресирани украсениот-гума Tractrix рог, редизајниран bifurcated кабинет, го дадат кошница Cerametallic woofers и завршил во премиум, мебел-одделение дрво дрво - на РК-64 III центар канал говорникот што се обезбедува реално да-живот, предниот ред, кино-квалитет акустика.Klipsch RP-250 S Опкружувачки Звучници : Фреквенција одговор : 58-24 Khz +/- 3d BSensitivity : 95d B @ 2.83 V/ 1m Power ракување (континуирано/ врв) : 100 W/400 WNominal отпорност : 8 Ohms compatible Crossover фреквенција : 1500 Hz High фреквенција возач : dual 1-инчен титаниум LTS tweeter со хибридни пресек Tractrix horn Low фреквенција возач : Dual 5.25-инчен cerametallic конус woofers Enclosure тип : Sealed Inputs : Еден задолжителен posts Klipsch R-115 SW 800 Вати Subwoofer : 15 инчен откачи-бакар Cerametallic woofer All-дигитален засилувач испорачува 800 w на динамичен power Front-отпуштање слот порта со ексклузивни внатрешни одблесокот technology Frequency одговор : 18 Hz-125 Hz +/-3d BMaximum акустична излез : 122d BAmplifier : Сите digital Amplifier Моќ : 400 W / 800 WDrive компоненти : 15-инчен (38.1 cm) долго-фрли бакар сп.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат