.

.

New
Имот Замав DIY Портата Настроената Систем (Една Рака)

Имот Замав DIY Портата Настроената Систем (Една Рака)

DEN 14394.72

Количина на стоки
Достапно

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Имот Замав е лидер на пазарот во "Вистинската" DIY портата системи.На Имот Замав Тешки портата настроената колекции наменети за единечни или двојни замав портата апликации до 16 метри во должина и/или 1000 фунти.Нашите колекции доаѓаат со целосно прилагодлив за монтажа голема заграда дека се индивидуализира да се вклопи во било која конфигурација : повлечете за да отворите или притисни за да ја отворите додека монтирање на задната страна или од страна на објавата. **Батеријата не е вклучена.Компатибилен со сите видови на портите, вклучувајќи : челик, алуминиум, синџир линк и винил гејтс.Поддржани од страна на Техничка Поддршка и 1-годишна електрични и 5-годишен механички Имот Замав гаранција и Техничка Поддршка.Со лесно гром на загради и едноставни проблеми шаблони, Имот Замав го направија тоа лесно за било сопственикот на куќата да се инсталира на нивните портата настроената и автоматизација на нивната врата.Имот Замав портата отварачки може да биде инсталиран со едноставни домаќинство алатки и не бара никаква посебна експертиза.E-S 1000 серија има најниска режим на исцртување на било DIY портата настроената на пазарот денес (под 10m A).На лесно прилагодливи заграда се постави за да се биде корисник прилагоди за да одговара на било кој треба конфигурација; притисни за да ја отворите, повлечете за да отворите, монтирање на задната страна на пост, монтажа на страната на пост, итн.E-S1000 има способност да се отвори портите и до 110 степени, и надвор повеќето други отварачки.Портата оружје може да се справи студ, топлина и сето она помеѓу.На Имот Замав E-S1000 автоматски се менува насоки кога таа доаѓа во контакт со опструкција.Секоја единица доаѓа со брзо ослободување на игла за портата страна заградата.Ако не е редок пример, кога батеријата е мртов и портата настроената ќе не actuate, можете едноставно да се отстрани pin и замав на раката и портата на отворена позиција.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат