.

.

New
Биро Организатор 3-Ниво Бамбус Полица Организатор Фиока Тип Козметика Складирање Кутија Home Office Десктоп Фиоки Организатор Контејнери за Козметика, Канцелариски Ма?

Биро Организатор 3-Ниво Бамбус Полица Организатор Фиока Тип Козметика Складирање Кутија Home Office Десктоп

DEN 2263.20

Количина на стоки
Достапно

☆ Многу погодна за чување на шминка четки, лак, кармин и други мали лични предмети, можете да се стави било која друга дневни потреби на организаторот. ☆ Производ големина : 2-Ниво : 7.0*9.0*10.7 инчи, 3-Ниво : 7.0*9.0*13.3 инчи. ☆ Издржливост : Изработени од природни бамбус материјал.Бамбус + Оксфорд ткаенина, креативен дизајн, бамбус и дрвената рамка, силна и стабилна. ☆ Круг рачен, рационализација дизајн, ситно полиран, удобно рака чувство, лесно да се движите. ☆ Не треба да се соберат, во секое време, насекаде, подготвени за употреба, лесно да се чисти.Овој умен биро/суета организација алатка е совршен на врвот на вашите мали домашни биро, да дополнуваат вашиот азија салон, внатре во вашиот медицина кабинет, на вашиот занает маса или антички furniture Product име : Криејтив канцелариски складирање box Product материјал : Бамбус + Cloth Scope на примена : за статистика, спална соба, учење, итн.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат