.

.

New
sylvania 14606 6-Пакет

sylvania 14606 6-Пакет

DEN 2106.96

Количина на стоки
Достапно

Sylvania 14606 - 75 PAR30/КАП/SPL/FL40 - 75 Вати PAR30 Поплава Сијалица.Халоген Светилки. 75 Вати PAR30 Поплава Сијалица. 6-Пакет.внатрешна/надворешна 75 Вати PAR30 Поплава Сијалица.За ale е 6-Пакет на Sylvania 14606 - 75 PAR30/КАП/SPL/FL40 - 75 Вати PAR30 Поплава Светилки.Овие внатрешна / надворешна светилки кои даваат надвор убава светлина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат