.

.

New
РАЗЛ Eyewear - Вестон - Дизајнер Плоштадот UV400 Сина Светлина Блокирање на Очила за Мажи и Жени - Црна + Јасно

РАЗЛ Eyewear - Вестон - Дизајнер Плоштадот UV400 Сина Светлина Блокирање на Очила за Мажи и Жени - Црна + Јасно

DEN 1560.00

Количина на стоки
Достапно

МОДАТА КАКО СИЛА НА ДОБРОТО : Кога ќе го купите пар на нашите стилски дизајнер Сина светлина блокирање очила, ти даде Дар од Очите на некој во неволја за слободни.Со помош на нашата визија партнер, Sightsavers, вашето купување ќе се промени на поединецот живот преку око испит, очила, хирургија, или медицина.ЗАШТИТА на ВАШИТЕ ОЧИ : Нема повеќе да одбере помеѓу лизгање или окото здравје!Нашите стилски Сина Светлина Блокирање Очила дифузна штетната сина светлина, зраци, кои доаѓаат од вашите дигитални екрани.УБАВИНАТА Е ВО ДЕТАЛИТЕ : Нашата рамки се направени од дизајнерот, рака намали ацетат или нерѓосувачки челик, и заврши со custom-украсениот метал храмови.Мерења : 49 - 22 - 145 ММ.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат