.

.

New
DXZJ 1:18 за Шкода KAROQ Легура Diecast Автомобил Модел Играчки Метал Модел Возила (Боја : Сива боја, Големина : Б)

DXZJ 1:18 за Шкода KAROQ Легура Diecast Автомобил Модел Играчки Метал Модел Возила (Боја : Сива боја, Големина

DEN 952.80

Количина на стоки
Достапно

1,Високо-квалитетни материјали и силна еластичност : автомобилот е изработен од легура, пластични делови и гуми.Инсталирате, здрав pushback уред кој може да се лизга на мазна маса. 2,Многу реална автомобил модел : врати и аспираторот може да се отвори, таму е музика и светла. 3,Идеален подарок : деца како да го користите да се игра со пријатели.СОВРШЕН ПРИСУТНИ : Не знам што за да се добие татко за неговиот роденден?Или можеби сте страствен hobbyist или колектор во вашиот живот.Овој модел комплет прави идеален подарок за било кој повод!.ДОВЕРБА AMT : Ние во AMT се modelers себе и ние пот детали, за да бидете сигурни дека секој комплет произведени е врвен квалитет во секој поглед!.Објектот на Име на : 1 : 18 За "Шкода" KAROQ Легура Diecast Автомобил Модел Играчки Метал Модел Возила Состојба : Бренд New Material : Легури&Пластични&Rubber Size : Околу 28*10*9cm Function : Собирање & Подарок & Автомобил decoration It е убав подарок за Пријател Деца себе.Не пропуштајте ја!Пакување се Вклучени : 1 PCS.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат