.

.

New
uxcell 50Pcs 1.85 Бела Полистирен Пена Цврста Половина Топки за DIY Уметнички Занает, го Користите, Партија Декорации

uxcell 50Pcs 1.85 Бела Полистирен Пена Цврста Половина Топки за DIY Уметнички Занает, го Користите, Партија

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Овие цврсти топки доаѓаат во две половини и може да се користи како DIY убави подароци за вашето семејство и пријатели за време на фестивалите.Тие се направени од пена на висока густина, тоа не е лесно да се пробие и многу лесен дека ќе ги задоволи вашите уметнички проекти.DIY Занает Алатки : овие цврста пена топки може да биде обоен, залепени, се сече, изшкуркан и закачени за да го создаде она што го сакате.Лесен за користење : декорирате со бои и колаж материјали, или се држи вашиот омилен sequins на топката е површината да ги красат, чипка, оригами, сите ливчиња се однесуваат на овие пена топки да се направи малку подароци или уметнички проекти.Што е уште поважно : овие цврсти полистирен сфери се исто така погодни за кастинг за да создадете совршено круг школка, која тие се голема мулти-цел на производот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат