.

.

New
ЗАКОН за Осветлување 40W УВ Сијалица за Sanitron S37A S37B S37C Photoscience 7330SWA 7330WSng

ЗАКОН за Осветлување 40W УВ Сијалица за Sanitron S37A S37B S37C Photoscience 7330SWA 7330WSng

DEN 792.00

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со : Sanitron S37 A, S37 B, S37 C или Photoscience 7330 SWA, 7330 WS. (Единствен Pin T5 - 1pin на Секој Крај).Висок Квалитет На Просечниот Живот Часа 10.000 Евра. Должина : околу : 33.31" (843mm).W : 40 W Сијалица Тип : T5 Стил Кварц Стакло База Тип на : слободен Pin (1pin на секој Крај) Должина : години : 33.31" (843mm) Ефективни Часови Оценка : 12,000 часот УВ Излез на 254nm.W : 40 W Сијалица Тип : T5 Стил Кварц Стакло База Тип на : слободен Pin (1pin на секој Крај) Должина : години : 33.31" (843mm) Ефективни Часови Оценка : 12,000 часот УВ Излез на 254nm.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат