.

.

New
Ѕидот Монтирани 5 Ниво Лак Рек Носителот - Дрво Силуета Круг Метал Салон Ѕид Уметноста Дисплеј Багажник, Етерични Масла Парфем Козметички Зачин Складирање Полица О?

Ѕидот Монтирани 5 Ниво Лак Рек Носителот - Дрво Силуета Круг Метал Салон Ѕид Уметноста Дисплеј Багажник, Етерични

DEN 4655.04

Количина на стоки
Достапно

✧ Ноктите салон ѕид-монтирани лак екранот рек : 5-слој за складирање решетката може да се поправи лак шишиња, етерично масло шишиња и други козметика и козметичка тегли уредно на ѕидот.Два слоеви на лак може да бидат поставени на секое ниво, совршен за користење во ноктите салони, убавина продавници или домови, и совршено се украсуваат на вашите ѕидови. ✧ Голем капацитет за складирање рек : мулти-слој за складирање, 5 Нивоа на полиците на различни должини, проширува складирање дизајн, два реда на лак може да бидат поставени на секое ниво, со голем капацитет за складирање, разумно користење на просторот.Постои одбивни дизајн на страната на чување на поделбата, која може ефикасно да се спречи лак од паѓа. ✧Метал ковано железо триаголник лак рек : користење на избраниот челик, стабилна структура, силна носивоста, издржливи; површината усвојува нано-сликарство процес, анти-боја и исчезнува, анти-нула, анти- ' рѓа и анти-корозија, се безбедни за употреба. ✧Лесен за инсталација : заврши ѕид-монтирани багажник, кој може брзо да се инсталира на ѕидот, вклучувајќи специјални завртки, лесно да го инсталирате во секоја соба, може да се прикаже вашите важни елементи дома, ноктите салон, ноктите салон и продавници, продавници. ✧Персоналните екранот стојат на стилски лак рек : случајни комбинација, слободни DIY, убаво декорирани продавница, да се привлечат повеќе клиенти внимание.Оваа убава лак решетката може да ги исполни вашата декорација потреби.Ова е исто така одличен подарок за мода продавници!. [Име] Дрво облик пред сенка тркалезна лак носителот, [материјал : метал [Инсталација метод] : виси вид [Применливо] Ноктите СалонДома Чување лак, Етерични Масла Шише, Козметика, Производи за Нега на Кожата, Парфем, Мирис, Зачин складирање Полица Организаторот Има [Боја] злато, црна, бела [Стил] Големи складирање челична рамка [Size] Тркалезна лак полица 80см * 80см * 7cm, [Капацитет] На круг полица може да се одржи 100 шишиња на лак (еден ред по слој) [Материјал Опис] 1. Материјал опис : главно метал; 2. Висок квалитет на хардверски додатоци, долгорочна употреба, без деформација [Секојдневно Одржување] 1. Секојдневно чистење само треба да се користи мека памучна крпа или пилешко пердуви да се отстрани прашина; 2. Да се избегне контакт со корозивни течности како што се киселини и бази.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат