.

.

New
Надградба на Вашиот Авто Премиум FX Хром Врвот Рамки Ткаени Мрежа Решетка Вметнете за GMC Терен 2010-2011

Надградба на Вашиот Авто Премиум FX Хром Врвот Рамки Ткаени Мрежа Решетка Вметнете за GMC Терен 2010-2011

DEN 844.80

Количина на стоки
Достапно

⚠️Ова е трим дел за вашата предната решетка и НЕ е замена на дел.Овој дел ќе работи само со веќе постоечка фабрика предната решетка⚠️.Изработени од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик.Chome Позлатен за брилијантен огледало сјај.Инсталира во текот на вашиот постоечки решетката.Дали имате здодевни акции решетката?Оваа Еден-парче Хром Нерѓосувачки Челик Рамки Ткаени Мрежа Решетка Вметнете прецизност е конструиран за да се вклопи во вашиот 2010-2011 GMC Терен, изработени од Високо-Квалитетни, Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик и хром-обложено за убава огледало сјај што одговара на вашата фабрика хром совршено!Оваа вметнете инсталира брзо и безбедно над вашата постоечка фабрика решетката за неколку минути!Fitment загарантирана само за : 2010-2011 GMC Терен.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат