.

.

New
Поставете A75 десна страна Косата Тоник Против опаѓање на Косата AloEx Црна Шампон 200ml. Храни коренот на Косата, DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Поставете A75 десна страна Косата Тоник Против опаѓање на Косата AloEx Црна Шампон 200ml. Храни коренот на

DEN 2914.80

Количина на стоки
Достапно

✔ Оваа група се вклучени со : десна страна Косата Тоник Против опаѓање на Косата Зајакнување на Косата генерира повторно растење на Regrowth 100ml. ✔ Alo Ex Црна Шампон 200ml.Јадев Коренот На Косата Се Стимулира Растот На Косата. ✔ Alo Ex Црна Шампон извлечена од широк спектар на Тајландски билки како што се црн ориз, kaffir limes, пеперутка грашок, алое вера, хена, слава bower, moringa, Тајландски женшен, сапун орев дрво, бамбус лисја и centella. ✔ Богата со витамини и протеини со концентрирани, од суштинско значење за вашиот коренот на косата да се поттикне нови раст на косата,да престане коса загуби и намалување на скалпот стареење. ✔ Место на Потекло : Тајланд.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена) Alo Ex Црна Шампон извлечена од широк спектар на Тајландски билки како што се црн ориз, kaffir limes, пеперутка грашок, алое вера, хена, слава bower, moringa, Тајландски женшен, сапун орев дрво, бамбус лисја и centella.Богата со витамини и протеини со концентрирани, од суштинско значење за вашиот коренот на косата да се поттикне нови раст на косата,да престане коса загуби и намалување на скалпот стареење.Место на Потекло : Тајланд.Матичен Број : 10-1-6010016448.Насоки : Користете шампон толку често колку што е потребно.За да добиете добри резултати треба да се користи во комбинација со серум .Состојки : Вода.Disodium Laureth Sulfosuccinate Oryza sativa екстракт (црн ориз)млечна acid Rosmarinus officinalis лист extract Chamomilla Recutita цвет extract Arnica Монтана Цвет extract Lamium Албум extract Salvia Offinalis лист extract Pinus Sylvestris Bud extract Nasturtium Officinale extract Arctium Majus Корен extract Citrus Limon Кора extract Hedera Хеликс Лист Extract Calendula Officinalis Цвет Extract Tropaeolum Majus Цвет Extract Lavender oil Lyo Косата Тоник Против опаѓање на Косата Зајакнување на Косата генерира повторно растење на Regrowth 100ml.Хигиена на производот за косата и скалпот.Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте.Клучни состојки : Anagain : Стимулирање на коренот и намалување на губење на косата за да се создаде нов силен коса.Mulberry корен : Стимулирање на косата, коренот, направи косата дебели и посилни.Спречување на прерана сива hair Provitamin Б5 : Заштита на косата и скалпот.Спречување на влага во косата.Пеперутка грашок с.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат