.

.

New
MyRealSkin М1 Шампон за Губење на Косата, Коса Regrowth и Проретчена Коса. 16.9 fl.оз (500ml)

MyRealSkin М1 Шампон за Губење на Косата, Коса Regrowth и Проретчена Коса. 16.9 fl.оз (500ml)

DEN 936.00

Количина на стоки
Достапно

Природни состојки за чувствителна кожа.Ја смирува и ја штити чувствителната кожа.Здрава екстракти добиени од природата.Обезбедува богата исхрана и виталност.Завршен функционална извештај од страна на Министерството за Храна и лекови Безбедност : Panthenol, салицилна киселина, niacinamide. 1. Некои природно добиени surfactants се вклучени нежно чисти чувствителни и ослабен скалпот.2. содржи седум природни екстракти кои го одржуваат влагата, биланс на скалпот и да се грижи за скалпот здрава, кој помага да се направи вашата косата мека и жив. 3. содржи состојки кои се поврзани со опаѓање на косата помош и нега на коса. [ГЛАВНАТА ТОЧКА] 1. Губење на косата функционална шампон за скалпот & нега на коса 2. Висок чистење моќ на фини меурчиња 3. Патентирана благотворно состојки за удобно скалпот на целиот ден, долго ⚫ Ефикасноста & Ефекти од Клучните Состојки * Црн Ориз Екстракт - Здрава Екстракти од Природата - Богата исхрана и виталност ⚫ Препорака * Кој е загрижен за губење на косата* Кои сакаат да се реши и скалпот и косата проблеми * Кој е загрижен за губење на штета поради повтори боење и перм* човек со долга коса, која често ја добива испреплетени.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат