.

.

New
SXYLTNX HDMI-компатибилен Splitter 4K KVM Switch Bi-Насока 1x2/2x1 Switcher 2 In1 Надвор за PS4/3 ТВ Кутија Адаптер (Боја : Како што е прикажано, Големина : Една големина)

SXYLTNX HDMI-компатибилен Splitter 4K KVM Switch Bi-Насока 1x2/2x1 Switcher 2 In1 Надвор за PS4/3 ТВ Кутија

DEN 1992.72

Количина на стоки
Достапно

Резолуција : 1920x1080. Компјутерски Конекции : 2 Порт.Функција : Hdmi-компатибилен Switcher.Функција : Hdmi-компатибилен адаптер со полначот.Примена : DVD Плеер на Проектор Компјутер М Следи Врски : 1 Port Resolution : 1920x1080 Computer Конекции : 2 Port Feature : Hdmi-компатибилен Switcher Feature : Hdmi-компатибилен adapter Application : DVD Плеер на Проектор Компјутер М Функција : за PS4/3 ТВ Box Feature : Splitter 4 K Hdml-компатибилен Switc .Број на модел : Hdmi-компатибилен Switch Bi-directi Interface Тип : HDMIItem Име : 2 во 1 Од Би-directional Feature : 2 Портен Hdmi-компатибилен Splitter Feature : 1 Влез 2 Output Feature : 1x2/2x1 Адаптер Hdmi-compatibl.Функција : Splitter 4 K Hdmi-компатибилен Switc Feature : Hdml-2.0 компатибилен Switcher Ad Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x HDMI splitter Please овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат