.

.

New
Рони Lott Година Panini Tott Игра се Користат Dual Џерси/шлем Авто 20/30 Потпишан Картичка - Фудбалот се Игра се Користат Картички

Рони Lott Година Panini Tott Игра се Користат Dual Џерси/шлем Авто 20/30 Потпишан Картичка - Фудбалот

DEN 6863.76

Количина на стоки
Достапно

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Panini.Категорија; Фудбалски Натпревар Користат Картички.РОНИ LOTT 2016 ГОДИНА PANINI TOTT ИГРА се КОРИСТАТ DUAL ЏЕРСИ/ШЛЕМ АВТО 20/30 ПОТПИШАН КАРТИЧКА, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Рони Lott сувенири.San Francisco 49ers сувенири.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат