.

.

New
EvaGO Хранење Маша Нерѓосувачки Челик Прави и Криви Пинцети за Аквариум Риба Резервоарот Водни Растенија Рептил Змии, Гуштери Spider Птица, Сребро.

EvaGO Хранење Маша Нерѓосувачки Челик Прави и Криви Пинцети за Аквариум Риба Резервоарот Водни Растенија Рептил

DEN 1267.20

Количина на стоки
Достапно

Материјал : здрав нерѓосувачки челик, полски површина, анти- ' рѓа, отпорен на корозија.На Прави и Криви Пинцети околу 27cm/10.6 инчи во должина.Фино совет дизајн ви помага потпора работи безбедно без лизгање, исто така, може да се заштити вашиот влекачи' уста.Полиран хранење маша со анти-лизга и удобно костец.Голема хранење пинцети за влекачи, гуштер брада змеј gecko змија spider птица и аквариум риба хранење, ракување аквариум растенија, исто така, и други големи во живо храна.Рептил Хранење Маша.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат