.

.

New
Запечатени храна контејнер за складирање Висока Borosilicate Стакло Цилиндар Херметички Храна Контејнер за Складирање Канистер Тегла со пластичен Капак & Силикони Запе

Запечатени храна контејнер за складирање Висока Borosilicate Стакло Цилиндар Херметички Храна Контејнер за

DEN 3476.64

Количина на стоки
Достапно

Стакло Храна Складирање Тегла со Херметички Печат Капак - Модерен Дизајн на Јасни Стакло Храна Складирање Канистер за Служат на Чај, Кафе, Зачини и Повеќе.Висок borosilicate стакло и плута за чување на резервоар, одлична за употреба чување колачиња, шеќер, брашно, зачини.Совршен за чување и зачувување на различни состојки, вклучувајќи ги чува, џемови, chutneys, ориз, шеќер, брашно, чај, кафе, зачини, бисквити, итн.Справување со плута круг топката, отсечени од надворешниот создавање херметички средина да се задржи содржината сува.чувајте ги вашите храната свежа. 【Се ЗАДРЖИ СВЕЖА И ХЕРМЕТИЧКИ ДОБРО】- сува храна садовите за складирање прифаќа да капак indentations дизајн кој нема воздух или вода влегува во, одржување на вашиот омилен супер ужинка свежо и суво, и да се забави брзината на храна влошување на состојбата. 【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН】- Овие јасни контејнери дизајниран за да се МИНИМИЗИРА ПРОСТОРОТ, тие се ПЛАСТОВИДНО и лесно се вклопуваат во вашиот фрижидер или шкафот и го ослободува до простор во провизии, многу КОРИСНИК ПРИЈАТЕЛСКИ.лесно essentials.Добредојдовте на нашата продавница, ние сме среќни да помогнеме, ние мора да имаат висок квалитет, ниска цена бизнис модел од почетокот, добредојдени да се консултираат и да се купи.Чистење метод : Ако добиете производот, ве молиме да се мијат со детергент и исплакнете со вода во прв план.Ние имаме силна услуги на клиентите тим и секогаш е посветена на обезбедување на нашите клиенти со подобри производи и услуги.Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат