.

.

New
Расположливиот Нокти Подлога, 125Pcs Помине Tablecloths Салон Маникир Алатка Поставите Помине Уметност Табела Мат Остатокот Носителот Водоотпорен Нокти Пракса Анти-Валка

Расположливиот Нокти Подлога, 125Pcs Помине Tablecloths Салон Маникир Алатка Поставите Помине Уметност Табела

DEN 904.56

Количина на стоки
Достапно

Лесен За Користење : водоотпорен На ноктите салон tablecloth е чиста и хигиенски исправна, со исклучителна изведба и не е лесно да исчезнат.И тоа е многу светлина, можете исто така да се тркалаат ноктите табела мат и да ја стави во торба, што е многу погодно за секојдневна употреба.Меки И Удобни : мат е направен од мек материјал, во близина на кожата и се чувствуваат удобно.И на предната има силна апсорпција на вода и е хигиенски и лесен.Одлична Помине Искуство : Можете да ги заштитите десктоп од smudges и нота во текот помине уметност операција.Одлична мат за нокти реконструкција, за удобно нокти искуство. 125 Парчиња : Издржлив, лесен за употреба и едноставен за ракување.Количината е доволна за да ги задоволи вашите секојдневна употреба.Продолжување на истиот може да ја спречи на десктоп да бидат оштетени со дамки и нечистотија и чувајте ги чисти ноктите.Употреба Безбедност : ноктите мат може да се спречи маса од добивање валкани, погоден за домашни, салон, ноктите салон, итн.Таа е идеална алатка за почетници, професионални салони, ноктите обука, ноктите екранот, итн.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од Типот : Помине Уметност Маса Душеци Боја : виолетова Материјал : не-плетени функција : мека, светло и удобно допир Погоден : дома, ноктите салон, итн.Количина : 125 парчиња Големина : прибл. 45.5 x 33cm/17.9 x 12.9 во Пакет листата : 125 x помине tablecloths.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат