.

.

New
QuickNet Interconnect Кабел Собранието

QuickNet Interconnect Кабел Собранието

DEN 22690.08

Количина на стоки
Достапно

Влакна Тип : OM5+.Конектор Тип 1 Pan MPO и Женски Конектор 2 Тип Pan MPO Женски.Средина : Затворен.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, Ro HS согласност за OM4 ANSI/минлив исхемичен напад-492 AAAE, IEC 60793-2-10 Ед 6, минлив исхемичен напад 568.3-D, ISO 11801 Ед 3, Ro HS согласност за OM5. Примена : центри за Податоци што бараат брз инфраструктура за распоредување со продолжен дофат дека сакаат да го задржат пропусниот опсег во текот на инфраструктурата.OM5+, 12 Влакна Interconnect, Ниска Чад Нула Халоген, Pan MPO Женски Pan MPO Женски, Метод, Ултра Вметнување на Косата - 29 Метри.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат