.

.

New
12 Пакет Платно Tote Кеси со Дното Gusset - 15x16x3

12 Пакет Платно Tote Кеси со Дното Gusset - 15x16x3

DEN 143.76

Количина на стоки
Достапно

6oz.Памук.ПАКЕТ ОД 12 Памук Tote Кеси.ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ И ИЗОБИЛСТВО - СКЛАДИРАЊЕ ТРАЈНИ КЕСИ 100% ЗАДОВОЛСТВО ДА СЕ ГАРАНТИРА.ГОЛЕМИНА - 15"W x 16"H x 3"D (Дното Gusset) - 20" се Справува.Bagz Depot е памук tote е направен со 6oz.сите природни памук.Со голем прегради, оваа торба е совршен за канцеларија или оклопни на плажа.Со меки природни, памук, но многу цврсти рачки, тоа е одлично за извршување тешки предмети и идеален за секојдневна сали.Носат овие големи, трајни, еко пријателски кеси за шопинг или извршување други errands.Оваа обновливи памук платно tote има фер износот на соба и дршката е доволно долго за преку рамо.Торба е добро дизајниран и добро-изградена; таа работи добро за превоз на контејнери, кутии, конзерви, облека, чевли, и плажа essentials. 12 ПАКЕТ ПАМУК ОБНОВЛИВИ КЕСИ - На дише ткаенина овозможувајќи за удобноста е придружена со стилски, Еко пријателски 100% памучен материјал се користи за да се создаде овој стандард шопинг продавница tote!.Го носат овој чантата каде што сакате да одите.Тоа е страшно tote да stow вашиот essentials.Оваа Торба е достапен во повеќе бои.Обновливи кеси со повеќе го користи за да одат целосно пластика-слободни.Еколошки безбедно.Дали сте за планирање на роденден, свадба или бебе туш, свадба, bachelorette партија или било кој друг голем настан, можете да се разгледа добивање на овие еко-пријателски вреќи да се даде како memento објекти од вашиот посебен повод.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат