.

.

New
13.5 Оз Едноставен Стил Стакло Чаши Сет од 4, Филџани Кафе за Дома и Канцеларии, Устата Разнесени, Канти за моделирање, машина за миење Садови & Микробранова Безбедно, Ј

13.5 Оз Едноставен Стил Стакло Чаши Сет од 4, Филџани Кафе за Дома и Канцеларии, Устата Разнесени, Канти за

DEN 292.80

Количина на стоки
Достапно

Направени од borosilicate стакло, устата разнесени, 13.5 оз, тоа не содржат хемиски силиконски материјал, прифаќање на температури од -20 °C до 150 °C, правење на вашиот пијалок поздраво и побезбедно.Разноврсна : одлична за што служи кафе и други топли пијалаци, како чај, јаболков, топло какао, и повеќе.Преку Looking Glass – транспарентни ѕидови од стакло ви овозможува да gawk на богатите, темно кафе кое ќе стручно подготвени како и крем слоеви на вашиот млечниот add-in во сите нивни пенлив слава!Стави во машина за миење на садови или да се мие со рака за одржување на јие-преку убавина.Еден елегантен начин да уживате во вашиот живот, ако сте во потрага за некои од стакло чаши за да се создаде вашиот утро еспресо кафе, сте дошле на вистинското место.овие borosilicate стакло чаши се направи за еден одличен вкус еспресо од хартиените чаши, ќе биде прекрасен прилог на било кафуле, ресторан, кафуле, паб и дефинитивно да вашиот дом.Service-Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги најдете на задоволително решение за вас во рок од 24 часа.SDFB Стакло Чаши - 13.5 оз, 4pcs КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ ▲Материјал : Стакло ▲Подарок : Кафе Кригла ▲Боја : Јасно ▲Капацитет : 13.5 мл/ 400 ml ▲Предмет : микробранова, машина за миење садови, фрижидер, дезинфекција кабинет ПРАШАЊА кои имаат ПОТРЕБА од ВНИМАНИЕ ▶ Поради висока температура отпуштање, постојат мали грешки во прирачник за мерење на купот големина, ве молиме да се разбере ▶ не се користи директно во рерна ▶ ве Молиме не чистење со тврди предмети како челична волна.Ако постојат чај дамки, ве молиме користете сок од лимон или оцет за чистење ПАКУВАЊЕ ЛИСТА 4x 13.5 оз Стакло Чаши Добредојдовте на нашата продавница, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, ние ќе бидеме среќни да се обезбеди пред-продажба и услуга по продажбата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат