.

.

New
Компактен LCD Mult-Функција Флеш (TTL, M, Мулти) за Panasonic Lumix DMC-L1

Компактен LCD Mult-Функција Флеш (TTL, M, Мулти) за Panasonic Lumix DMC-L1

DEN 2616.00

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Посветен Чевли Планината Флеш Со 8 нивоа на производство, контрола (1/128 - 1/1), Вклучувајќи Стандардни Automatic За Panasonic Камери.Фокус зрак помогне за ниска осветленост.Авто shutter speed амбиент.Водич Број на 32meters (ISO 100, 105mm).Извор на енергија : 2x 1.5 V "АА" батерии (алкална, литиум, Ni Cad & Ni MH).Оваа Ставка Вклучува : 1. Флеш 2. Флеш Случај w/Појас Јамка.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат