.

.

New
Деко 79 Farmhouse Дрво и Метал Chalkboard Ѕид Багажник, 6W x 23H, Црна, Сива, Кафеава

Деко 79 Farmhouse Дрво и Метал Chalkboard Ѕид Багажник, 6W x 23H, Црна, Сива, Кафеава

DEN 2088.48

Количина на стоки
Достапно

Мулти-функционални и декоративни chalkboard која одговара на farmhouse и земјата-прилагодувања за стилот.На chalkboard ѕид решетката е дизајниран со keyholes за лесна инсталација.Природно дрво браун и поцинкуван сива бои на chalkboard ѕид рек создадат груб и солиден жалба.Димензии : 28"L x 6"W x 23"H. Нема Собрание Потребно; Ги Чистат со Влажна Крпа.Донесе мулти-функционални акцент парче на вашиот ѕид простор со Деко 79 Farmhouse Сива и Кафеава Дрво и Метал Chalkboard Ѕид Багажник, 23 x 27-Инчен.Две џебови се идеални за сортирање пошта, материјали за читање, и други knick-knacks, додека правоаголна chalkboard е совршен за чување на белешки, објавување на огласите и да остават пораки.Flaunting еден солиден шема на бои од поцинкуван светло сива, мазна темно сива и потресени браун, овој ѕид управување со chalkboard го прави голем прилог на селски и farmhouse-тематските settings.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат