.

.

New
NIUBEE 20-Пакети Акрилик Ѕид Знак Носителот 8.5 x 11, Јасно Ад Рамки на Трудови,Бонус со 3M Лента и Монтажа Завртки.

NIUBEE 20-Пакети Акрилик Ѕид Знак Носителот 8.5 x 11, Јасно Ад Рамки на Трудови,Бонус со 3M Лента и Монтажа

DEN 2063.76

Количина на стоки
Достапно

ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ - Можете да ги инсталирате на ѕид монтирани знак носителот со помош на Вклучени Завртки и Подлога,или висат преку пред-drilled дупки со користење на стрингот,или само да се држи тоа со употреба на нашите Бесплатни Двојно Двострано Лепливи Ленти на ѕид без дупчење.ЛЕСНО ДА се ПРЕФРЛАТ ОД - Хартија може да се земе во и надвор лесно на дневна основа, без отстранување на рамка од ѕидот.Ѕидот знак носител е едноставна едно парче од акрил топлина укината на дното, додека е отворен околу рабовите.ФЛЕКСИБИЛНИ & ЗДРАВ - Направени од 1/12 инчи дебела премиум акрилик материјал,јасен знак носител е доволно флексибилен за да се наведнуваат тоа од врвот за да вметнете некој документ или да го слика додека пластични листови контрола на трудови удобно дека не се лизга надвор.ПОРТРЕТ на ЕКРАНОТ - се Користи за информации одбор да ја објавите фотографија,постер,брошура,мени,распоред,децата уметност,листата,слика,реклама и регулатива дома,канцеларија,продавница,ресторан,црква,болница тоалет и училиште. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - NIUBEE производи се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни или вашите пари назад.Дизајн За Лесен Пристап за Да Го Добиете на Хартија Во & Out,NIUBEE 8.5 X 11 Инчен Акрилик Јасно Ѕид Монтирани Знак Држачот Поддржува Стандардна Големина на Хартија со "СЛОБОДНИ" Монтажа Завртки & Лепило Srtips.ЛЕСНО ДА се РАЗМЕНУВААТ на ТРУДОВИ : На ѕид знак носител е затворен на дното и се отвори на други три страни.На акрилик листови контрола на хартија удобно, но не е тешко.Само повлекува малку од врвот за да вметнете и отстранете трудови на дневна основа.БЕСПЛАТНИ ЗАВРТКИ & ПОДЛОГА и ДВОЈНО ДВОСТРАНО ЛЕПЛИВИ ЛЕНТИ : Со пред-drilled дупки, можете да изберете да се качи на ад рамка со вклучени завртки и заштита на сува ѕид,или обеси со користење на свила лента,или само може да се држи на стаклена врата користење на лепливи ленти. 2 MM ДВОЈНО ДЕБЕЛИНА : Ќе можат да купат поевтини знак носителот направен од тенка & инфериорни 'екструдиран акрилик'.Тие лесно ќе нула, пауза & cloud.Доверба NIUBEE да се поддржи вашиот литература за цел живот.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ РАМКИ : Поддржува сертификати,сигнализацијата,известување,флаер,менијата,распоредот,реклама,фотографии,децата е уметност на било која површина, како што се врати,дрво,стакло,ѕидови,метал,пластика,фрижидер и повеќе.ПРОФЕСИОНАЛНИ се ПРИКАЖЕ : Кристално јасно дизајниран акрилик знак носителот одговара на секој decotation,совршен прилог на било кој ресторан,трговски центар,дом,продавница,конференциски сали,училници,и канцеларии. 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : NIUBEE Гаранција 30 дена за враќање на пари и 2 години гаранција за квалитет.Без прашања праша.Цел вашата Премиум Знак Екранот Носителот сега како што буквално РИЗИК НИШТО на сите.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат