.

.

New
kesoto Светлата полски Течност, Светлата Почиста, Автомобил Светла Полирање Течност, Реставрација Полнење, Автомобилот Нула Поправка Слој Чистење - 50мл

kesoto Светлата полски Течност, Светлата Почиста, Автомобил Светла Полирање Течност, Реставрација Полнење,

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Лесно обновува Јасност.Ја подобрува естетски поглед.Брзо Лесно да се примени.Тоа делува како бариера над површината на светлата, заштита од стареење, бледнее, времето и сончева светлина ерозија, дожд, прав, итн.Ефективна цена-ефикасен, реставрација, нема потреба да купат нови фарови плати за инсталација на трудот.Тоа лесно се отстранува гребнатини дека веднаш се врати на автомобил светлина излез, резултатите во кристално јасна видливост.Врати досадна облачно леќи на вашиот автомобил фарови, зголемување на безбедноста при возење во текот на ноќта со сите-нов Автомобил Светла Поправка Течност.Опис : - Restore досадна & облачно леќи на вашиот автомобил фарови, & се зголеми безбедноста при возење во текот на ноќта со сите-нов Автомобил Светла Поправка Течност. - Тоа лесно се отстранува гребнатини дека веднаш се врати на автомобил светлина излез, резултатите во кристално јасна видливост. - Ефективна цена-ефикасен, реставрација, нема потреба да купат нови фарови & плати за инсталација на трудот. - Тоа делува како бариера над површината на светлата, заштита од стареење, бледнее, времето и сончева светлина ерозија, дожд, прав, итн. - Лесно обновува Јасност.Ја подобрува естетски поглед.Брзо и Лесно да се применуваат. - Тоа може да се отстранува магла и отпорност од светлата леќи и лесно обновува светлината на производството и зрак шема додека ви даваат долго-траен УВ заштита. - Во голема мера ја враќа изглед и зголемување на вредноста со елиминирање жолтеникаво & нејасна оксидација на автомобили светлина.Спецификација : - Материјал : смола, поправка течност - Цврстина : 9 H цврстина - Капацитет : 30 ML/50МЛ(изборен)Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Светла Поправка Fluid1 x Towel1 x Sponge Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат