.

.

New
3.7 V LIS1441 4-195-094-02 4-168-108-01 LIP1450 Замена на Батеријата за Playstation Move Движење Контрола CECH-ZCM1H CECH-ZCM1T Motion Контролер CECH-ZCM1R CECH-ZCM1M CECH-ZCM1E CECH-ZCM1J PS3 се Движат

3.7 V LIS1441 4-195-094-02 4-168-108-01 LIP1450 Замена на Батеријата за Playstation Move Движење Контрола CECH-ZCM1H

DEN 344.16

Количина на стоки
Достапно

Целосно Компатибилна со Play Station Move Движење Контрола CECH-ZCM1 H CECH-ZCM1 T Motion Контролер CECH-ZCM1 R CECH-ZCM1 M CECH-ZCM1 E CECH-ZCM1 J PS3 се Движат.Батеријата Спецификации : 1350m Ah, 3.7 V, 5.0 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : Play Station Move Движење Контрола CECH-ZCM1 H CECH-ZCM1 T Motion Контролер CECH-ZCM1 R CECH-ZCM1 M CECH-ZCM1 E CECH-ZCM1 J PS3 се Движат - Компатибилен Батеријата Дел Број : LIS1441 4-195-094-02 4-168-108-01 LIP1450 Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат