.

.

New
20 Пакети Вино Шише Патување Заштитник Кеси, LIVEBAY Гумени Кеси за Вино, Стаклено шише заштита, Гумени Воздух Колона Перница Кеси со Пумпа за Безбеден Превоз на Стаклен

20 Пакети Вино Шише Патување Заштитник Кеси, LIVEBAY Гумени Кеси за Вино, Стаклено шише заштита, Гумени Воздух

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

????【Посебен Процес】 На вино во шише заштитник е направен од високо-квалитет ЈП/АП, секој вино шише заштитник има 14 независни chromatographic столбови, кои не влијаат едни на други, и многу силен и издржлив шише вино меур пакување заштитна маска. ????【Лесен за Употреба】 Прва се спушти на вино патна торба, потоа да се погледне за стрелка линија,следете насока спротивна на стрелките и да се најде на крајот на стрелката е airbag инфлацијата порта.Конечно, притисни на inflator во инфлацијата порта да се надува. ????【На Вино во Шише Патување Заштитник Кеси Вклучува】 20 вино патување меур обвива и поголема воздушна пумпа, па можете да го користите производот веднаш без купување дополнителна воздушна пумпа.Големината пред инфлацијата е 17 * 9.3 инчи, и по инфлацијата е 13.5" * 5", дијаметар е 3.1 инчи, погоден за заштита на вашиот виното во шишиња, чаши, чаши итн. ????【Забелешка】 шише заштитник ракав не може да се самопочит и може да се користи откако ќе бидат исполнети.Можете да ги користите лента за да го запечати шише заштита торба себе за да се спречи шише од паѓање за време на транспортот. ????【100% Задоволства】посветени сме да ги понудиме најдобрите производи и услуги на нашите клиенти, ако имате БИЛО какви прашања, слободно контактирајте со нас.Ние сме тука за вас и одговор во рок од 24 часа.Објектот Пакет Количина : 20.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат