.

.

New
mDesign Голема Метална Жица Виси Pullout Фиока Кошница - Лизгачки Под Полицата Складирање Организатор - Придава на Shelving - Лесно се Инсталира - Црна

mDesign Голема Метална Жица Виси Pullout Фиока Кошница - Лизгачки Под Полицата Складирање Организатор - Придава

DEN 695.76

Количина на стоки
Достапно

ПОД-ПОЛИЦА за СКЛАДИРАЊЕ : Овој пригоден кошница складирање фиока слајдови во текот провизии, кабинет плакар и полици за да креирате дополнителни складирање; Веднаш додадете складирање на било кој постоечки shelving и искористување на неискористениот простор; совршен за складирање и организирање на решение за модерните кујни и pantries; Совршен за тестенини, кухо стоки, сендвич кеси, закуски, енергија барови, супи, конзервирана стоки, шишиња со вода, печива и кујна essentials како печење материјали и други staples.ЛЕСЕН ПРИСТАП : лесно-glide се повлече од фиока, го прави лесно да брзо да го дофати она што ви треба; Класичен open-жица дизајн нуди просторен и удобен за складирање за секоја соба во вашиот дом; Обидете се тоа во плакарот, спална соба, бања, перење или нови простории, занаетчиски соба, mudroom, home office, playroom, гаража и повеќе; кошница е брзо и лесно да ја извадите на вашиот веќе постоечки полиците.ФУНКЦИОНАЛНА можностите се бескрајни; Одлични за dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs, кабини и campers, исто така, Користењето на овој мулти-цел кошница каде што треба да додадете складирање и се организира.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од здрав челична жица со трајни рѓа-отпорни заврши; Едноставни за инсталација - хардвер опфатени; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа;.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 11.02" x 16.54" x 6.69" висока; Дизајниран да се вклопуваат на полиците, кои се 1" дебела.Се прилагодите фиоките и да ја задржите кујна essentials одделени со compartmentalized коцки.Spatulas, торба клипови, фурна mitts, гранки, лажици и ножеви остане наоѓа кога прибор и опрема се подредени.Елиминирање на нередот и задржи мали простори уредни и чисти со тави, кои доаѓаат во пластика, метал, или бамбус и натпревар речиси никакви естетски.Служат за ужина, мезе, или десерти со стил со декоративен послужавник послужавник.Овие он-тренд одбори дојде во стакло, бамбус, шкрилец, камен, акрилик, или во мулти-ниво опција, со еден лесен-носат справи.На разноврсна дизајн е одлична за сирење, чоколадо, месо, крекери, мини колачи, пијалаци, овошје, и повеќе.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат