.

.

New
божиќ снегулка светла Божиќ Снегулка Проектор Светла Отворено Lurious LED Snowfall Проектор За Свадба Декорација Водоотпорен Снегулка Светла За Внатрешна Отворено Партиј?

божиќ снегулка светла Божиќ Снегулка Проектор Светла Отворено Lurious LED Snowfall Проектор За Свадба Декорација

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

【Водоотпорен Отворен Проектор Светлина】Божиќ снегулка проектор светла отворено дизајниран со IP65 водоотпорен материјал, може да се користи на отворено, без разлика дали врне или снег.И нашите снегулка светла уште може да работи во -13℉-90℉ екстремни температура. 【Три Инсталација Методи】Опремени со круг база, можете да го поставите на sonw проектор на gound и биро, или прицврстени за ѕид со завртки.Опремени со тревник прашање, може да се држи на снегулка осветлување во дворот или снег отворено. 【Широко Апликација за Декорација】Овој Божиќ светлина проекторот е uesd за ноќта на Вештерките, одмор, свадба, забава, на сцената, клуб, дома декорација,итн.Нашите snowfall проектор светлина е исто така одличен Божиќен подарок за семејството и пријателите. 【Надградба Снегулка Проектор Светла】На 2021 надградена верзија на снегулка проектор има поголем проекција опсег и 3 во 1 проекција ефект со снегулка, снег се движат и снег точки.Приклучете моќ и може да создаде романтична снег сцена во вашиот дом.【Голема Проекција Област и Посветла Проектор Светла】ново Надгради Led диоди се обезбеди подобра проекција ефект.Дизајн со 180°агол на ротација, Lurious snowfall проекторот може да ги покрие 15-50㎡/161-538ft2, а најдобар проекција покриеност : 20㎡/215ft2.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат