.

.

New
5/8-11 x 2-1/2 9 Одделение Цинк Жолта Хексадецимален Главата Кап Завртки, 25 pk.

5/8-11 x 2-1/2 9 Одделение Цинк Жолта Хексадецимален Главата Кап Завртки, 25 pk.

DEN 2121.60

Количина на стоки
Достапно

Цена За : Секој Основен Материјал : Челик Глава Висина : 15/32" Систем на Мерење : Инчен Кол./Тема Големина : 5/8"-11 Rockwell Цврстина : C38 да C42 Fastener Крај : Цинк Жолта Главата Ширина : 15/16" Нишка Тип : unc завршетоци со (Крупни) Конец на Ветер : Десната Рака Затегнувачка Цврстина : 180, 000 psi Главата Тип : Хексадецимален Предмет : Хексадецимален Главата Кап Завртки Завртка Одделение/Клас : 9 Одделение. Завртка Индустриски Стандарди : ASME B18.2.1 Доказ Оптоварување : 150, 000 psi Fastener Должина : 2-1/2" Нишка Стил : Делумно Навој Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Хексадецимален Главата Кап Завртки, Систем на Мерење Инчен, Раководител Тип Хексадецимален, Кол./Тема Големина 5/8 Во.-11, Нишка Тип unc завршетоци со (Крупни), Fastener Должина 2-1/2 In., Мин.Тема Должина 1-1/2 In., Основен Материјал, Челик, Завртка Одделение/Клас 9 Одделение, Fastener Заврши Цинк Жолта, Нишка Стил Делумно Навој, Нишка Насока Десната Рака, Глава Висина 15/32 Во., Глава Ширина 15/16 Во., Доказ Оптоварување 150, 000 psi, Завртка Индустриски Стандарди ASME B18.2.1, Пакет Количество 25'.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат