.

.

New
LXHQ Токио Ghoul Kaneki Кен Аниме Тело Pillowcase Манга Cosplay Прегратки Перница Случај Двојно Двострано Бројки Перница Перница Покрие Дома Декор (120x40cm,2WAY/2WT)

LXHQ Токио Ghoul Kaneki Кен Аниме Тело Pillowcase Манга Cosplay Прегратки Перница Случај Двојно Двострано Бројки

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : Праска кожата и 2 WAY/2 WT.ГОЛЕМИНА : S : прибл.120 x 40 см (47.2"" x 15.7""); M : прибл.150 x 50 cm (59.1"" x 19.7""); L : прибл.160 x 50 cm (63.0"" x 19.7""); XL : прибл.180 x 60 cm (70.9"" x 23.6""),.Answer : ___________________________ NOTE : Не вклучувајќи го внатрешниот перница или додатен.ДИЗАЈН : Двоен-страна печатење, Ова тело перница случај има скриен патент на страна.Патент затворање работи добро и гарантира дека перница останува чист.СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА : Не само идеален подарок за вашите пријатели и оној што го сакаше, но исто така може да се користи во секоја соба-спална соба, гостинската соба, детската соба, рекреативни возила, куќа за одмор.Удобно и мека, бидете вие имате голема одмор, можете да се потпреме на телото перница кога имате пауза додека го слушате музика.Спецификација Материјал : Праска кожа : ткаенина има уникатна рака се чувствуваат; има сатен-како сјај, таа има висока печатење точноста, јасни обрасци, добра отпорност на абење, и лесно да се чисти и да управувате; но тоа е лоша еластичноста и малку беспомошна допир. 2 WAY/2 WT : 2 WAY ткаенина е мејнстрим перница ткаенина кои се моментално во употреба.Тоа има карактеристики на парична казна површина текстура, мека чувствуваат, висока еластичност и навремено отпор, добра drape, добра постојаност на боја, висока печатење точност и светли бои.Производ големина : S : прибл.120 x 40 см (47.2" x 15.7"), M : прибл.150 x 50 cm (59.1" x 19.7"), L : прибл.160 x 50 cm (63.0" x 19.7"), XL : прибл.180 x 60 cm (70.9" x 23.6"), Испорака Содржина 1 x Перница Случај (Само телото pillowcase, пополнување/вметни не се вклучени.) Ве потсетам : 1.Овој производ е двострано pillowcase (со исклучок на перница јадро и други полнила) 2.Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на проектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата. 3.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.Ви благодариме. 4.Инструкции за перење : ве Молам, измијте со ладна или топла вода, не се користи кајгана производи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат