.

.

New
Круг Таблета Кутија,Три-Оддел Пилула случај,Медицина Таблета Носителот Организатор Случај,Redwood Дрвја во Шума,Декоративни Витамин Организатор на Носителот

Круг Таблета Кутија,Три-Оддел Пилула случај,Медицина Таблета Носителот Организатор Случај,Redwood Дрвја во

DEN 1749.60

Количина на стоки
Достапно

Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Пилулата кутија е стилски, практично решение што го носи таблети на патот.Постојат три одвоени прегради.Овој пренослив комплет може да се направи ќе се користат во текот на целиот ден.Здрав Метална Конструкција со Пластика во Внатрешноста Divider .Единствена светла модел, уникатен подарок за мажи или жени.Пилулата кутија е изграден цврсто, и има сигурен затворач да се задржи вашата лековите безбедно.Притиснете го копчето за да отворите - лесно се отвори капакот дизајн; лесни за носење на - добра патна додатоци.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат