.

.

New
DIY Handamde Хартија jewerly Ѓердан Earring сандак со Прозорецот Kraft marbling Цвет Дизајн на Накит Прстен сандак

DIY Handamde Хартија jewerly Ѓердан Earring сандак со Прозорецот Kraft marbling Цвет Дизајн на Накит Прстен

DEN 1137.60

Количина на стоки
Достапно

Потекло : CN(Потекло).Карактеристики на производот : бонбони boxgift boxjewelry кутија.Број на модел : WIX001. Објектот Ширина : 4cm.Објектот Должина : 4.0 cm.DIY Handamde Хартија jewerly ѓердан earring сандак со прозорецот kraft marbling цвет дизајн на накит прстен сандак.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат