.

.

New
Nintendo Switch Патна Торбичка (Zelda Здив на Диви Издание) Официјално Лиценцирани од Nintendo

Nintendo Switch Патна Торбичка (Zelda Здив на Диви Издание) Официјално Лиценцирани од Nintendo

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Елегантен и Стилски.Има Switch конзола, игра картички, како и дополнителни додатоци.Вклучува clip-за рака & складирање џеб.Карактеристики оригинални Zelda уметнички дела со злато акценти од внатре и од надвор.Официјално Лиценцирани од страна на Нинтендо.Овој стилски Zelda Елегантни Патник е толку многу повеќе отколку само складирање решение за вашата Nintendo Switch.Тоа е разбраното урбани додаток кој се отстранува рака спојки рака, од не ' рѓосувачки челик хардвер, тенок силуета и џет црна боја шема.Украсена со едноставен златен Zelda амблем, карактеристики вклучуваат простор за вашите Switch конзола, пет игра картичка случаи, различни џебови за Радост-лошите страни, полначи, вашиот мобилен телефон и друг начин на живот уреди и додатоци.Официјално лиценцирани од страна на Нинтендо.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат