.

.

New
Црна Кањонот Киви Краставица Вино Кулер Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Киви Краставица Вино Кулер Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата

DEN 1872.00

Количина на стоки
Достапно

Мирис : Киви Краставица Вино Кулер (вино кулер направени со Сочни Kiwis и чисти, јасни и краставица).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат