.

.

New
Зебра Туш Завеси Полу-Чиста Храна-Одделение ЕВА Бања Завеса Водоотпорен Брз Сува Декоративни Када Завеси со Куки, Метал Окцето, Лесен за Чистење (Големина : 180x200cm)

Зебра Туш Завеси Полу-Чиста Храна-Одделение ЕВА Бања Завеса Водоотпорен Брз Сува Декоративни Када Завеси со

DEN 441.60

Количина на стоки
Достапно

★ Исклучителна зебра шема, еколошки печатење и боење модел, трајни, не е лесно да исчезнат.Таа додава забава и уникатно визуелно доживување на вашата бања. ★ Храна одделение ЕВА материјал, еколошки и безбедно, biodegradable материјал, кожа-friendly и удобен, тоа е погоден за бебиња или деца. ★ Фрла вода да се суши брзо.Нашите водоотпорен туш завеса лагер ќе се задржи вашата бања сува. ★ Мрежа-Армирано-header со rustproof grommets може да се направи овој туш завеса лагер лесно да се откажам и тешко да се солза. ★ Идеален за повеќето стандардна големина бањи.Ова Јасно Туш Завеса Лагер може да се користи како самостојна завеса или како лагер за текстил туш завеса со или без друга туш завеса.Одличен за тушеви и кади за вашиот дом, campers, хотели, ученичките домови и повеќе. ★ Име на производ : бања туш завеса★ Материјал : високо квалитетен водоотпорен Етилен Винил Ацетат★ Големина : 180*180cmcm(71x71 инчен), 200x200cm(78.7x78. инчи)★ Напомена : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат