.

.

New
Прекрасен Жените Качулка Pullover Џемпер Sweatshirt

Прекрасен Жените Качулка Pullover Џемпер Sweatshirt

DEN 1333.20

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Модални, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Pullover качулка направени со мека памучна џерси во мулти-насочен шари модел.Карактеристики шарени худ намали и цврсти ребрести полите.Опуштено се вклопуваат.Drawstring хауба.Pullover качулка направени со мека памучна џерси во мулти-насочен шари модел.Карактеристики шарени худ намали и цврсти ребрести полите.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат