.

.

New
Hikvision IP Камера Полнење ДС-7608NI-I2/8P 8CH 4K Рое NVR Пакет со 6 x ДС-2CD2143G0-јас 4MP 2.8 mm Hikvision Купола IP Камери Замена Модел за ДС-2CD2142FWD-јас Вистински English International (7 Предмети)

Hikvision IP Камера Полнење ДС-7608NI-I2/8P 8CH 4K Рое NVR Пакет со 6 x ДС-2CD2143G0-јас 4MP 2.8 mm Hikvision

DEN 2054.40

Количина на стоки
Достапно

ОНА ШТО ВО ОВОЈ ПАКЕТ? - (7 Предмети) 1 x ДС-7608 NI-I2/8 P 8 Канал 4 K NVR, 6 x ДС-2 CD2143 G0-јас 2.8 mm IP Купола Камери. 4 K ПОДДРШКА - На Hikvision ДС-7608 NI-I2/8 P NVR поддржува до 4 K 8 MP (3840 x 2160) Резолуција Камери, 8 Независни Рое Мрежните Интерфејси, како и за трети лица мрежа IP камери (*Мора да се Onvif компатибилен).PLUG & PLAY NVR - Прави инсталација бриз со НОВИ Неактивни камери кои Автоматски да го Активирате кога вклучен во NVR за прв пат.Трети Лица, или Претходно Активира фото Апарати може да не работи со Plug & Play.МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ГЛЕДАЊЕ & ИЗВЕСТУВАЊА - Со сите новиот редизајниран Hik-Поврзете Апликацијата е достапна за Android и IOS (i Phone) можете да се чувствуваат удобно знаејќи дека вашиот дом или бизнис е безбедно преку Известувања и Live view од било каде.ПРОДАВАЧОТ ГАРАНЦИЈА & ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА - Треба малку дополнителна помош или имате било какви прашања?Ние обезбедуваме на Интернет и Телефон Поддршка за да ви помогне во поставување и конфигурација на врвот на вашата 2 Година Ограничена Хардвер Гаранција.Hikvision ДС-7608 NI-I2/8 P NVR Комплет Пакет со 6 x Hikvision ДС-2 CD2143 G0-јас 2.8 mm IP Купола Камери.Сите Вистински Hikvision Меѓународна Верзија на хардвер кој го поддржува англиски Фирмверот Надградби. *Имајте на ум дека било Hikvision производот не се купи директно преку Hikvision САД НЕМА да бидат поддржани од нивна страна.Ве молиме насочи сите прашања и технолошки барања за поддршка на продавачот.Hikvision ДС-7608 NI-I2/8 P NVR : - До 12 MP Снимање - До 8 IP Камери Може да Се Поврзе - H. 265+/H. 265/H. 264+/H. 264/MPEG4 Компресија - HDMI Видео Излез до 4 K (3840 x 2160) - Plug and Play до 8 Независни Рое Мрежни Конекции - Долго Растојание (100 до 300 м) Мрежата за Пренос преку Рое - 80 Mbps/160 Mbps Дојдовен Сообраќај - До 2 SATA Интерфејс - Smart Search и Паметни Playback - за Аларм и Аудио I/O Hikvision ДС-2 CD2143 G0-јас 2.8 mm IR Фиксна Купола Мрежна Камера : - 1/3" Прогресивно Скенирање CMOS - 2688 × 1520 @30fps - 2.8 mm фиксен објектив - Боја : 0.01 Лукс @ (F1.2, AGC НА), 0.018 Лукс @ (F1.6, AGC НА), 0 Лукс со IR - H. 265+, Х. 265, H. 264+, H. 264 - Три реки - 120d B WDR - 2 Однесување анализи, и препознавање на лице е - IP67, IK10 - Вграден micro SD/SDHC/SDXC картичка, до 128 GB - 3-Оска прилагодување.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат