.

.

New
VEGO Компатибилен за Галакси S21 FE Случај, Тенок Течни Силиконска Маска Случај, Гел Гума Браник со Мека Симпатична Микрофибер Поставата Перница за Samsung Галакси S21 FE Слу?

VEGO Компатибилен за Галакси S21 FE Случај, Тенок Течни Силиконска Маска Случај, Гел Гума Браник со Мека Симпатична

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилност】Наменета за Samsung Галакси S21 FE 6.41 инчен 2022 Објавени. (Не одговара за S20 FE, S21, S21 Плус, S21 Ултра.) Телефонот случај нема да има ефект на Чи безжично полнење, можете да ја користите безжичната полнење, без отстранување на случај. 【Специјален Дизајн】На случај е направен на 3 нивоа, но ултра-тенок.Случајот карактеристики течност силикони надворешен и внатрешен микрофибер перница дизајн ослободува било триење дека може да се случи од страна на hugging секој агол, мазна на допир и Анти-Отпечатоци од прсти, ефикасно амортизирање на влијанието на паѓање на телефонот. 【Лесно да се Чисти】Било каква дамка, која добива на случај брише исклучување лесно со влажна партал.чувајте ги вашите Телефонски случај секогаш во чиста состојба. 【Прецизност Cutouts】Специјално дизајнирани случај компатибилен за Samsung Галакси S21 FE 6.41" 2022 Пуштен на слобода, можете да пристапите до сите копчиња со случајот, прецизност cutouts за сите пристаништа, тенок и модерен, заштита на камерата, полнење дупка добро. 【Ќе Добиете】Ние и ветуваме на живот време услуга на клиентите.Ако постои нешто што се сомневам, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат