.

.

New
Храна Садовите за Складирање Сет на 3,од Нерѓосувачки Челик Кујнски Херметички Кафе Канистер Тегли со Arylic Капаци Заклучување Менгеме-Бранеа од Нерѓосувачки Челик,?

Храна Садовите за Складирање Сет на 3,од Нерѓосувачки Челик Кујнски Херметички Кафе Канистер Тегли со Arylic

DEN 2136.00

Количина на стоки
Достапно

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички храна-безбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за складирање на жита, но тие се, исто така, совршен за чување на чај, кафеав шеќер, ориз, житарки, тестенини, кафе, па дури и храна за миленичиња.ХЕРМЕТИЧКИ LATCHING КАПАК : Многу храна, мириси и мирудии се негативно погодени од изложеност на воздух, влага, светлина и топлина.Нашите капаци со силиконски дихтунзи помогне да се заштити содржината и да се обезбеди тие да остане свежа подолго време.СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебна Прилика, Вклучувајќи Роденден, Празник, Годишнина, Housewarming и Повеќе.Еколошки : Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик,дебела и многу здрав,материјалот е здрава, не-токсични и е добро за човекот.ХРАНА БЕЗБЕДНО : Декоративни, безбедни за храна, совршен за кујна контра блузи да ги зачувате вашите потреби.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат