.

.

New
[Windows 11 Home] 2021 Најновите HP 17t Лаптоп | 17.3 HD+ Touch Дисплеј | 11 Генерација Intel Core i7-1165G7 Процесор | 32GB DDR4 RAM | 1TB SSD + 1TB HDD | Wi-Fi 6 | позадинско осветлување KB | Камера | HDMI | Сребрена

[Windows 11 Home] 2021 Најновите HP 17t Лаптоп | 17.3 HD+ Touch Дисплеј | 11 Генерација Intel Core i7-1165G7

DEN 1924.80

Количина на стоки
Достапно

【Меморија Хард диск е надграден за да 1 TB PCIe NVMe М. 2 SSD за брзо подигнете нагоре и брзо за пренос на податоци, 1 TB Хард Диск за доволно простор за складирање. 【Процесор】11 Генералот i7-1165 G7 Процесор (4 Јадра, 8 Теми, 12 MB Кеш, 2.80 GHz база фреквенција, до 4.70 GHz max турбо фреквенција), вграден во безбедносните функции. 【Екран】17.3-инчен HD+ (1600 x 900) Bright View Екран на Допир, Intel Ирис Xe Графика. 【Технолошки Спецификации】1 x Super Speed USB Тип-C 5 Gbps сигнализација го оценувате 2 x Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате 1 x HDMI 1.4 b 1 x приклучок за слушалки/микрофон комбо Wi-Fi 6 СЕКИРА 201 (2x2) и Bluetooth 5 чешел. 【Оперативен Систем】Windows 11 Дом-Убава, повеќе во согласност нов дизајн, Голем прозорец распоред опции, Подобра мулти-следење на функционалност, Подобрени перформанси карактеристики, Нови videogame избор и способности, Компатибилен со Android Апликации.Клучните Карактеристики и Предности : - CPU : 11 Генералот i7-1165 G7 Процесор (4 Јадра, 8 Теми, 12 MB Кеш, 2.80 GHz база фреквенција, до 4.70 GHz max турбо фреквенција)Меморија : До 32 GB DDR4 RAMHard Диск : До 1 TB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Диск + 1 TB Хард Диск Оперативен Систем : Windows 11 Home Display : 17.3" дијагонала, HD+ (1600 x 900), Екран на Допир, Тесни Рамки, Bright View Backlit Тастатура : Yes Ports : 1 x Super Speed USB Тип-C 5 Gbps сигнализација го оценувате 2 x Super Speed USB Тип-А 5 Gbps сигнализација го оценувате 1 x HDMI 1.4 b 1 x приклучок за слушалки/микрофон комбо Графика : Intel Ирис Xe Графика, без разлика дали тоа е игри или филмови, искуство високи перформанси за сите ваши entertainment Wireless Конективност : Realtek Wi-Fi 6 (2x2) и Bluetooth 5.2 комбо (Поддршка на Gigabit податоци го оценувате) Аудио : HD Аудио со Стерео Speakers Camera : Вграден-во HD Камера со интегриран двоен низа дигитални микрофони Bluetooth : Bluetooth 5.2 Напојување : 3-клетка, 41 Wh Литиум-јонска prismatic Батеријата (Интегрирано), 45 W Smart AC адаптер Тежина : 5.25 pounds Color : Сребро.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат