.

.

New
Lexmark Монохроматски Печатач 2.4 Сива (36S0400)

Lexmark Монохроматски Печатач 2.4 Сива (36S0400)

DEN 571.20

Количина на стоки
Достапно

1-ghz dual-core процесор и 512 MB меморија зголеми перформансите, додека долг живот слики единица, повисоки тонер приноси и располагање дополнителни текст коцки минимизирање на прекините.Следи виталните систем за информации и да комуницирате безбедно преку 2.4-инчен [6 cm] боја LCD.Компактен стапало му помага да се вклопи во вашиот простор и своите трајни рамка е Дизајниран за долговечност.Конективност технологија : Ethernet.Форма фактор : Сите-во-Едно.Макс printspeed црно бело : 1.0 pages_per_minute.Paper size : 1 x од 1,5 инчи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат