.

.

New
XLEVE Ѕид Монтирани Прирачник Сапун Фармацевт Нерѓосувачки Челик Мулти Функција Удар Слободни Сапун Шише

XLEVE Ѕид Монтирани Прирачник Сапун Фармацевт Нерѓосувачки Челик Мулти Функција Удар Слободни Сапун Шише

DEN 4152.24

Количина на стоки
Достапно

ФУНКЦИЈА : Шампон, туш гел, лосион за тело, клима уред.Совршено решение за туш апликација,Големи очите прозорец,светларникот и јасно рефил шишиња направете го тоа лесно да се провери пополни статус.Па може да се процени во поглед ако тоа е време да се рефил.ШИРОКО се КОРИСТИ за : Рамни ѕидови, Керамика, мермер, дрво ѕид.Совршен за користење во купатило, кујна, канцеларија, училиште, банка, болница, ѕвезди хотел и ресторан.Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, мошне отпорен на корозија, не-оксидирачки, анти-зрачење, анти-статички, цена-ефикасен.Складирање маса е наменета да се користи за поставување на мобилни телефони, паричници, цигари, пијалоци и други предмети.Погодна локација : може да се стави производот во секоја соба, како што се бања, туш кабина, кујна, тоалет, итн., како што е потребно.Ѕидот монтирани сапун/шампон туш фармацевт.Идеален за употреба во тушеви, бањи и кујни во домашни и комерцијални settings.Отстрани нередот на различни шишиња од вашиот туш, и чувајте се што ви треба во лесно да се достигне.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Површината технологија : бранеа од нерѓосувачки челик.Карактеристики : Простор за заштеда на енергија, лесен за чистење, анти-корозија и анти- ' рѓа.Инсталација метод (ѕид монтирани) : Дупчење инсталација : вклучувајќи ги и монтажа завртка фитинзи, нема потреба да се купи одделно, лесен и брз.Без Дупчење инсталација : За логистички причини, не содржат лепак, ќе треба да се купи себе, ве молиме да се разбере.На ергономски притисни копче го прави лесно да се издаваат.Единствен механизам за заклучување обезбедува капак и база во еден да одам.Може да се користи за да се одржи сапун, рака sanitizer, шампон, клима уред, телото се мијат и лосион.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат