.

.

New
5-Парче Бања Додаток Поставите Мраз Разбиена Керамика Сапун Dishe Паун Четка За Заби Носителот BathroomTumblers Сапун Раздавам (Боја : Сина, Големина : 5-Парче Сет)

5-Парче Бања Додаток Поставите Мраз Разбиена Керамика Сапун Dishe Паун Четка За Заби Носителот BathroomTumblers

DEN 3349.44

Количина на стоки
Достапно

★[Широк спектар на примена] : Ова опашот на моделот бања додаток поставите има совршена големина и исклучителен дизајн, погоден за секое семејство, хотел, апартман, бања, тоалет, тоа може да се користат заедно или сам во различни соби; тоа исто така може да стане совршен подарок за пријателите или семејството за родендени, празници или било кој повод!. ★[Бања Tumblers] : Бања Tumblers се направени од мраз разбиена керамички материјал.Купот на устата е тркалезни и мазни.Исклучителна смола база и керамичка чаша се separable дизајн, кој е лесен за користење, убава и практична. ★[сапун фармацевт] : пумпата главата на сапун фармацевт усвојува не исчезнува бронза цртање процес, со шише на мраз разбиена керамика, која е луксузен во текстура и издржливи. ★[Високо-квалитетни керамички материјал] : бања прибор поставува користиме високо квалитетни мраз разбиена керамика и се приклучи на опашот шема, која не е лесно да исчезнат по високи-температура на печење, водоотпорни и отпорни на корозија, а на површината е мазна и лесно да се чисти. ★[По-продажбата на услугата] : Ние сме посветени на обезбедување на потрошувачите со апсолутно најдобра цена и вредност на сите производи, и ние се обезбеди со примена на строга контрола на квалитетот на процедурите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.На сите ваши прашања ќе се одговори во рок од 24 часа. ●Нашата бања одговара употреба паун како главен креативен елемент, што значи хармонија и auspiciousness, полна со виталност.Тоа ја изразува луѓе е заеднички очекувањата за подобар живот.Донесе свеж и модерен убавината на вашата бања, и донесе мода и погодност за вашата бања кабинет, која може совршено да одговара на било какви декорација стилот на вашиот дом.функција●Високо-квалитетни керамички материјали, водоотпорни, лесно да се чисти и да се отпорни на корозија●сапун фармацевт е лесен-за-unscrew капак и одговорно издавање пумпа●четката носителот има porous дизајн, класифицирани складирање, умерена големина, лесен за употреба●исклучителна смола база и керамичка чаша се separable дизајн, лесен за употреба, убава и практична.опсег : ●Име на Производ : Бања Поставите●Боја : сина●Сапун Dishe големина : 14.5*5.5 cm (5.70*2.16 во)Четка за заби Holde големина на : 14.3*12*8.5 см (5.62*4.72*3.34 во) Bathroom Tumblers големина : 14*8cm (5.51*3.14 во)сапун фармацевт големина : 22*8.8 cm (8.66*3.46 во)●Материјал : Керамички●Применливи сценарија : семејството, хотел, апартман, бања, тоалет, итн.●Испорака листата : Сапун Dishe*1 Toothbrush Holde*1 Bathroom Tumblers*2soap фармацевт*1(други производи се реквизити)● време на Испорака : 10-20 работи days Precaution : ●Поради прирачник за мерење, производ големина грешка е 1-3cm.●Поради различни снимање светла, резолуцијата на компјутер и мобилен телефон набљудувачите се исто така различни, производот има одредена боја разлика, а бојата е предмет на вистинскиот производ.●Ако сеуште не сте го добиле стоката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.●Добредојдовте на нашиот магазин, постојат многу производи во оваа продавница, можете да пребарувате, во овој магазин, ви посакувам среќен шопинг!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат