.

.

New
100PCS 18650 Lipo Батеријата Поддршка + 2m/6.6 ft Никел Позлатен Поврзување Лист, Батеријата се Комбинираат Носителот на Фиксна Спојување Заградата Батерија 18650 Пакети

100PCS 18650 Lipo Батеријата Поддршка + 2m/6.6 ft Никел Позлатен Поврзување Лист, Батеријата се Комбинираат

DEN 328.56

Количина на стоки
Достапно

【БАТЕРИЈАТА ЗАГРАДАТА】 потребно заградата за high-end батеријата комбинации, отпорни на капки, висока јачина, лесно да прахосвам топлина. 【ПОЦВРСТА ВРСКА】 Користи професионална батеријата заградата да се замени традиционалните обичните лепило, погодно за комбинација, поцврста врска и едноставен за батеријата одржување. 【НЕОГРАНИЧЕН КОМБИНАЦИЈА】 Стабилна големина, добар сјај површина, слободен и неограничен комбинација, универзал да ја користите. 【БАТЕРИЈА 18650 ПАКЕТИ】 Главно се користи во батерија 18650 пакети, како што се електрични возила на батерии, соларна енергија чување батерии, итн. 【МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ】 Направени од високо квалитетна ABS материјал за максимална издржливост, кој има долг животен век.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Батеријата се Комбинираат Носителот Материјал : АБС Боја : Како на сликата прикажани Должина x Ширина : Прибл. 20.2 x 20.2 mm/0.8 х 0.8 во Отворот : Прибл. 18.4 mm/0.7 во Дебелина : Прибл. 8.8 mm/0.3 во Употреба : Главно се користи во батерија 18650 пакети, како што се : електрично возило на батерии, соларна енергија чување батерии, итн.Пакет Листата : 100 x Lipo Батеријата Поддршка 1 х 2м/6.6 ft Никел Позлатен Поврзување на Состојба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат